Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2750
Stary 18.11.2008, 11:44
arti napisał(a):Wyświetl post
To jest dość zabawne (za gazeta.pl)

Jeszcze przed meczem piłkarze Cracovii robili wszystko, by podnieść się na duchu. Zaklęć i przesądów nie brakowało, a jednym z nich była świnka, do której piłkarze i szkoleniowcy za czasów Stefana Majewskiego wrzucali pieniądze za spóźnienia i niewykorzystane karne podczas treningów. Przed wyjazdem do Zabrza trener Artur Płatek z zawodnikami postanowili rozbić skarbonkę. - Uzbieraliśmy prawie 3 tys. zł. i kupiliśmy za to duży ekspres do parzenia kawy, który postawiliśmy w szatni - zdradza Pawlusiński.
Rozbicie swinki ostateczne spowodowalo, ze pilkarze pozbyli sie ze swoich glow koszmaru zwiazanego z Majewskim. Szkoda, ze nie zaczekali do konca rundy.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 19.11.2008 o godz. 15:01.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując