Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#964
Stary 18.11.2008, 06:14
całkiem dobrym defensywnym pomocnikiem jest Grzyb z Bytomia, myśle że w takim zespole jak Wisla mógłby sie rozwinąc.A znajac życie to pewnie w lecie zmieni barwy klubowe np. kupi Zagłebia Lubin troche tam pogra i cena za niego bedzie z 700 tyś Euro wiec trzeba go brac jak gra w Polonii bo potem bedzie za późno jak z Micanskim i wieloma innymi.
Odpowiedz cytując