|
całkiem dobrym defensywnym pomocnikiem jest Grzyb z Bytomia, myśle że w takim zespole jak Wisla mógłby sie rozwinąc.A znajac życie to pewnie w lecie zmieni barwy klubowe np. kupi Zagłebia Lubin troche tam pogra i cena za niego bedzie z 700 tyś Euro wiec trzeba go brac jak gra w Polonii bo potem bedzie za późno jak z Micanskim i wieloma innymi.
|