jeśli to bug, to masakra.
a jeśli trigger, to czekamy na cracka.
btw. nie miałeś żadnych kwot transferowych podwojonych, itd?
jakby ktoś znalazł dobre linki, to zarzućcie, bo jeszcze żadnych nie ściągałem.
edit: podobno Wisła zawsze gra w LM, nawet jak jest czwarta..

kocham SI!