Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#416
Stary 17.11.2008, 20:21
Bufon144 napisał(a):Wyświetl post
i taka mała ciekawostka.. za 2 miejsce w Polskiej lidze startujesz od 1 rundy eliminacji Ligi Mistrzów

Powodzenia w grze
jeśli to bug, to masakra.
a jeśli trigger, to czekamy na cracka.
btw. nie miałeś żadnych kwot transferowych podwojonych, itd?

jakby ktoś znalazł dobre linki, to zarzućcie, bo jeszcze żadnych nie ściągałem.

edit: podobno Wisła zawsze gra w LM, nawet jak jest czwarta..
kocham SI!
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 18.11.2008 o godz. 00:46.
Odpowiedz cytując