|
Nagrałem na płytki tą Fife i jutro daje kumplowi,który zajrzy co jest nie tak,więc jeżeli jemu sie uda coś zrobić to na środę dopiero będę miał zainstalowana i zdolną do gry,chyba,że ktoś jakoś pomoże.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|