Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
3561
17.11.2008, 19:49
powodów moze byc naprawde masa, raz też tak mialem a powodem były taśmy laczace dysk z plytą główna
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k