Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 17.11.2008, 19:28
ja mam problemy z kompem ( opis problemu w Mam Pytanie) jakby sie zgodzili moi koledzy z grupy na przesuniecie terminu spotkań to byłbym wdzięczny chyba ze kuzyna bym mogl grać ale o tylko w Soboty i Niedziele
Odpowiedz cytując