Wyświetl pojedynczy post
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 17.11.2008, 19:25
usioc1 napisał(a):Wyświetl post
zagra ktoś sparinga
Mogę zagrać: ) GG 2563882
Ostatnio edytowane przez PLACHO : 17.11.2008 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując