Wyświetl pojedynczy post
Soltys
Junior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: FC Brzeszcze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 17.11.2008, 19:11
Mnie zastanawia co będzie jeśli odejdzie Cantoro Sobol - maja swoje lata, czy zostaną sprzedani czy zakończą karierę to nie zmienia faktu że za niedługo w Wiśle ich nie będzie. Tak więc może pora kupić młodego defensywnego pomocnika na środke aby uczył się już od nich i dostawał szanse? Potem będziemy płakać że nikt w pomocy nie łata..to tak na przyszłość bo narazie wszyscy tylko o ofensywie. Patrz przykład Borysiuka..
Ojczyzna - Polska, Miasto - Kraków

Odpowiedz cytując