Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
3551
17.11.2008, 18:44
Mam pytanie, ile szacunkowo mogłoby kosztować wynajęcie 9cio osobowego busa do Wrocławia?
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22