Kurde ale z wyglądu to jak dla mnie dramat. No ten spojler z tyłu to jak wiejski tuning. Ale jak poprzednik wspomniał dobrze, że do bolidów wracają sliki. Te bolidy teraz mi się takie niewymiarowe wydają, z przodu wielkie skrzydło, a z tyłu taki komin cholerny.
