Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 17.11.2008, 18:29
Kurde ale z wyglądu to jak dla mnie dramat. No ten spojler z tyłu to jak wiejski tuning. Ale jak poprzednik wspomniał dobrze, że do bolidów wracają sliki. Te bolidy teraz mi się takie niewymiarowe wydają, z przodu wielkie skrzydło, a z tyłu taki komin cholerny.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując