A odpowiadając na poprzednie posty..
Egz niby nie wie czy juz zdawalas, itp itd.. ale po mojemu to "oni wszytko wiedza"

P
Kiedys gdy zdawalem kat A, czekalem na egzamin zaraz kolo ich "kantorka".. popijali kawe i opowiadali jakich mieli kursantow ^^..
A co chodzi o tą 18-skte.. 3 miechy przed oauralnie

Zalezy gdzie. Np w takim LOK-u (polecam i nie polecam) mozna zaczac jeszcze wczesniej (niby sprawdzają, ale to tak formanosciowo).. zwazajac na dlugosc kursu w niektorych osrodkach, to idz juz teraz

)
A na egz. i tak poczekasz do 18stki
