Witam!
Pilna sprawa.. Mam termin na
26 LISTOPADA...
Na jazdy kat B, o 7 rano..
Niestety w ten dzien nie moge ;/;/;/ i chetnie bym sie zaminil na jakikolwiek termin (najlepiej grudniowy)...
Wypisanie i zapisanie na nowo to kolejne czekanie 2 miesiace, a z tego co mi wiadomo to terminy sa na polowe stycznia ;/
gg:6926429
[email protected]
Ma ktos jakis pomysl aby obejsc ten termin styczniowy, albo chociaz sie z kims wymienic
JESTEM ZDESPEROWANY ;( xD