Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 17.11.2008, 17:07
nie gramy jeszcze bo Grzesiek632 ma ustalic odrazu kto z kim gra i ile bedzie czasu na rozegranie danego meczu... a grac bedziemy tak jak w LM kazdy z kazdym tylko ze awansuja 3 druzyny z kazdej grupy
Odpowiedz cytując