paruwka2 napisał(a):

siema mam zamiar jechać na mecz Sląsk-Wisła jako kibic oczywisćie.Pojawiła sie informacja na stronie Śląska Wrocław że 1000 osób kibiców Wisły wchodzi za darmo.To jak przed meczem powiem ze jestem kibicem Wisły i dostane darmowy bilet.
Na jakim sektorze we Wrocławiu będą kibice Wisły Kraków
|
Bilety trafią do Krk i tu będą rozprowadzane przez skwk. Tu odbierzesz bilet i nie będziesz się tłumaczył we Wrocku, że Ty jesteś wiślakiem. Bilet (wejściówka) zgodnie z info wrocławian będzie również bonem na posiłek, herbatę a po meczu piwo. My wiślacy będziemy siedzieć na sektorach Śląska
