Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 17.11.2008, 16:54
paruwka2 napisał(a):Wyświetl post
siema mam zamiar jechać na mecz Sląsk-Wisła jako kibic oczywisćie.Pojawiła sie informacja na stronie Śląska Wrocław że 1000 osób kibiców Wisły wchodzi za darmo.To jak przed meczem powiem ze jestem kibicem Wisły i dostane darmowy bilet.
Na jakim sektorze we Wrocławiu będą kibice Wisły Kraków
Bilety trafią do Krk i tu będą rozprowadzane przez skwk. Tu odbierzesz bilet i nie będziesz się tłumaczył we Wrocku, że Ty jesteś wiślakiem. Bilet (wejściówka) zgodnie z info wrocławian będzie również bonem na posiłek, herbatę a po meczu piwo. My wiślacy będziemy siedzieć na sektorach Śląska
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 17.11.2008 o godz. 16:57.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując