Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 17.11.2008, 14:20
Mam prośbę do tych, którzy mają ciągle zainstalowaną wersje 08 i stosuja Tug's Training. Mógłby ktoś wrzucić screeny tego treningu? Zapomniałem to zrobić zanim odinstalowałem FM08, a chciałbym na jego podstawie ustawić sobie reżim w FM09 bo fajnie się sprawdzał w poprzedniej edycji.
Odpowiedz cytując