Temat
:
Wisła Mobile - z czym to się je ? Opinie, komentarze i pytania.
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Mobile
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
11
17.11.2008, 14:03
Z każdego doładowania, smsa, czy zakupionego startera Wisła Mobile część pieniędzy wędruje na konto klubu. Co do usługi to najlepiej zerknąć samemu na wisla.premiumliga.pl. Pozdrawiam
Wisła Mobile
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Mobile
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Mobile