Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
2739
17.11.2008, 13:04
prober
napisał(a):
Majewski zamordował Cracovię? Najwyższe miejsce w lidze w ostatnich 50 latach (4. w sezonie 2006/07) to chyba nie przestępstwo
Ale calkowite i doszczetne zmarnowanie potencjalu, ktory 'odkryl' tez chyba na jakas wzmianke zasluguje
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham