Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2737
Stary 17.11.2008, 12:51
Ja dodam tylko od siebie że jak wczoraj oglądałem mecz i słuchałem tej przyśpiewki to tylko jedno mi się suneło na usta... Wisła Kraków Biała... ale pewnie to inna melodia!

A żeby było o ostatniej kolejcie... Mecz w Poznaniu przypominał mi ten w Krakowie z Lechem, całkiem podobna sytuacja tylko że wynik inny.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 17.11.2008 o godz. 12:54.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując