|
Ja dodam tylko od siebie że jak wczoraj oglądałem mecz i słuchałem tej przyśpiewki to tylko jedno mi się suneło na usta... Wisła Kraków Biała... ale pewnie to inna melodia!
A żeby było o ostatniej kolejcie... Mecz w Poznaniu przypominał mi ten w Krakowie z Lechem, całkiem podobna sytuacja tylko że wynik inny.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 17.11.2008 o godz. 12:54.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|