Ar222 napisał(a):

Weź się uspokuj stary. Jak dla mnie panowie trochę przesadzili z tym kserem w tym przypadku, bo to rzeczywiście zupełnie nie ta melodia, a na śpiewanie nazwy miasta Legia wyłączności nie ma, ale to,że kserujecie aż miło to brutalny fakt i nie ma się co tak obruszać
|
Mogę prosić Cię o jakieś przykłady tego "kserowania aż miło "? Sądząc po tonie wypowiedzi jest ich mnóstwo, ale nie będę wymagający, tak z 5-7 w zupełności mnie zadowoli
