|
Cos mi sie zdaje ze juz tej wiosny bedziemy ogladali wielu bylych pilkarzy Gornika w barwach Piasta, LKS i Odry Wodzislaw, ewentualnie w drugiej lidze. Jak tak dalej pojdzie Gornik juz za moment pojdzie na powazne zakupy. Zostawia pewnie Hajte, Brzeczka i nie wiem... Pazdana? Zahorskiego? W zasadzie jesli o mnie chodzi to tam praktycznie nie ma kogo zostawic.
|