Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2732
Stary 17.11.2008, 11:37
Cos mi sie zdaje ze juz tej wiosny bedziemy ogladali wielu bylych pilkarzy Gornika w barwach Piasta, LKS i Odry Wodzislaw, ewentualnie w drugiej lidze. Jak tak dalej pojdzie Gornik juz za moment pojdzie na powazne zakupy. Zostawia pewnie Hajte, Brzeczka i nie wiem... Pazdana? Zahorskiego? W zasadzie jesli o mnie chodzi to tam praktycznie nie ma kogo zostawic.
Odpowiedz cytując