To przynajmniej popracujcie nad rytmiką, bo w drugim i czwartym wersie masz ładnych pare sylab za dużo. Tego GTS też nie rozumiem. To już przeszłość. To tak jakbyśmy my na was "Lech" mówili
studio napisał(a):

Nawet murawę mamy skserowaną
|
A z murawą to fakt - przegieliście!
