Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 17.11.2008, 10:37
No pewnie od dzis też będziemy śpiewać:

naszym wzorem jest! naszym wzorem jest!
śpiewnik i opinie kibiców z forum GTS
Pod Kaponierą, pod Kaponierą
mamy tani i dobry punkt ksero


Nawet murawę mamy skserowaną

A co do kolejki.

Aż nie chce się wierzyć, że tak cienka Polonia ma tak wysokie miejsce, mam nadzieję, że już tylko w dół będą szli jeśli chodzi o tabelę. Powoli klaruje się tabela i cele o jakie każda drużyna będzie walczyła.


e:

ps. naprawde ten punkt jest dobry
Odpowiedz cytując