No pewnie

od dzis też będziemy śpiewać:
naszym wzorem jest! naszym wzorem jest!
śpiewnik i opinie kibiców z forum GTS

Pod Kaponierą, pod Kaponierą
mamy tani i dobry punkt ksero
Nawet murawę mamy skserowaną
A co do kolejki.
Aż nie chce się wierzyć, że tak cienka Polonia ma tak wysokie miejsce, mam nadzieję, że już tylko w dół będą szli jeśli chodzi o tabelę. Powoli klaruje się tabela i cele o jakie każda drużyna będzie walczyła.
e:
ps. naprawde ten punkt jest dobry
