Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Verter
Member
Od: 05.2007
Skąd: Poznań
Offline
#
2723
17.11.2008, 00:28
http://www.youtube.com/watch?v=sLtkHbJ3rNI
to niby jest na nutę warszawską? Chyba jakieś problemy ze słuchem
Verter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Verter
Znajdź inne posty napisane przez Verter