westersyl napisał(a):

|
Głowacki od Wasinhgtona odbijałby się jak od ściany a Thia Silva sprawiłby że Brożek nie dotknie piłki. Kto ogląda ten wie.
|
Jak szanuje Twoje wypowiedzi tak prosze Cie nie gadaj takich rzeczy skoro nigdy Ci zawodnicy nie grali miedzy soba. Mecz meczowi nie rowny.
EDIT:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html