Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Piesek z krainy Pejsów
Member
Od: 02.2007
Skąd: Z 10 piętra
Offline
#
865
16.11.2008, 22:33
artek_ABG
napisał(a):
Sorry ale do teraz nie rozumiem? Jak tych kilku Wiślaków z kozłówka wyda sobie podobne vlepki też się będziesz śmiał?
Podobno nie dla psa Kozłówek
, ale tylko podobno!
Piesek z krainy Pejsów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piesek z krainy Pejsów
Znajdź inne posty napisane przez Piesek z krainy Pejsów