|
W piątek pobierało mi sie z prędkościa 150-300 kb/sek a od wczoraj z miażdżącą prędkością 15-35 kb/sek.
Zostały mi jeszcze prawie 3 pliki po 700 mega.Jutro od 6 rano włączam i mam nadzieje,że prędkość będzie przynajmniej z 60 kb/sek i w 12 godzin sie jakoś ściągnie.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|