Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4784
Stary 16.11.2008, 20:46
pierwsze pytanie,to na ile ewentualnych wzmocnień nas stać.myślę,że góra dwa.a drugie pytanie to na jakie pozycje?wg mnie dzieki temu,że na szczęście rozegrał sie mały i boguski,to wystarczy,że kupimy bramkarza i napastnika.dramatycznie brakuje strzelca,zwłaszcza gdy brozio się przyblokuje....
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując