Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2710
Stary 16.11.2008, 18:07
no cóż wykrystalizowała sie już 3 zespołów walczących o mistrza , Polonia jeszcze nie ten sezon . a "Górnicy" niestety (dla nich ) za rok bedą mieli derby ale z Katowicami w II lidze jak nie poprawią gry ..
Odpowiedz cytując