Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
2710
16.11.2008, 18:07
no cóż wykrystalizowała sie już 3 zespołów walczących o mistrza , Polonia jeszcze nie ten sezon . a "Górnicy" niestety (dla nich
) za rok bedą mieli derby ale z Katowicami w II lidze jak nie poprawią gry ..
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk