Wyświetl pojedynczy post
pawelos84
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4781
Stary 16.11.2008, 18:06
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Myślę że te 2mln to gruba przesada. Jeśli jest to pewnie ok 3ml euro. Na razie Marcelo dobrze czuje się u nas. Na jego kapitalnej grze już mamy kokosy, a jak zagramy w europie to jest to zawodnik skarb. Szkoda że jeszcze z TT nie zagrał w obronie to moglibysmy grać 1 obrońcą i tak bramki nie strzeliliby
Lepsze 2 mln dolarów niż 500 tyś euro o które musimy męczyc Empoli żeby otrzymac taką kase za Kokosa ...
Odpowiedz cytując