Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
250
16.11.2008, 15:46
Czy tam jest ktos trzeci, bo ja widze 5 rak, mocne, sorrka za zbedny topic, ale nie moglem
PS: Pewnie maly to ten trzeci
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez zloto : 16.11.2008 o godz. 15:47.
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto