Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2697
Stary 16.11.2008, 13:09
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
czy mecz z Ruchem bedzie na Śląskim cos mi sie tak odsłyszało w ostatniej lidze+ ze to ostatni mecz Niebieskich w tym roku przy Cichej.
Tak, Ruch mecze z Legią i z Wisłą zagra na największym stadionie w Polsce.

Kluczowe 9 meczów na wiosnę 2009:

(kolejka. mecz)
18. Polonia - Legia
18. GKS - Lech
19. Wisła - Polonia
20. GKS - Wisła
22. Lech - Wisła
25. Legia - Lech
27. Polonia - GKS
27. Wisła - Legia
29. Polonia - Lech

Warto zwrócić uwagę, że poznaniacy tylko 1 z 4 meczów grają u siebie.

I ciekawostka, minitabelka meczów pomiędzy zainteresowanymi:
Kod:
#          m pkt z-r-p bz-bs
1. Wisła   4  6  2-0-2  6-7
2. GKS     4  6  2-0-2  6-6
3. Legia   4  5  1-2-1  4-4
4. Lech    3  4  1-1-1  6-4
5. Polonia 3  4  1-1-1  4-5


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując