tommiyacht napisał(a):

czy mecz z Ruchem bedzie na Śląskim cos mi sie tak odsłyszało w ostatniej lidze+ ze to ostatni mecz Niebieskich w tym roku przy Cichej.
|
Tak, Ruch mecze z Legią i z Wisłą zagra na największym stadionie w Polsce.
Kluczowe 9 meczów na wiosnę 2009:
(
kolejka. mecz)
18. Polonia - Legia
18. GKS - Lech
19. Wisła - Polonia
20. GKS - Wisła
22. Lech - Wisła
25. Legia - Lech
27. Polonia - GKS
27. Wisła - Legia
29. Polonia - Lech
Warto zwrócić uwagę, że poznaniacy tylko 1 z 4 meczów grają u siebie.
I ciekawostka, minitabelka meczów pomiędzy zainteresowanymi:
Kod:
# m pkt z-r-p bz-bs
1. Wisła 4 6 2-0-2 6-7
2. GKS 4 6 2-0-2 6-6
3. Legia 4 5 1-2-1 4-4
4. Lech 3 4 1-1-1 6-4
5. Polonia 3 4 1-1-1 4-5