|
Jeżeli dzisiaj chcecie rozpocząć turniej to ja sie będę musiał wypisać bo zapisuje z chomika już chyba 3ci dzień i najpierw prędkość kolo 250 kb/sek a od wczoraj 20-30 kb/sek :/ a zostało mi jeszcze z 3 pliki po 700 MB.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|