gregoriustsw napisał(a):

To byłoby na razie na tyle. Kurczę , jak na to patrzę to mam wrażenie że w ciągu 30 minut znalazłem więcej piłkarzy mogących nas wzmocnić niż wszyscy nasi skauci razem wzięci przez rok.
|
Jesteś kotem. A teraz wyłącz FMa, zapomnij nazwiska i odejdź od komputera na godzinkę.