Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 16.11.2008, 11:29
A zaczynalem wierzyc w 0:0! Nie pochwalajce Lobodzinskiego tak bo Lechia po stracie bramki na 1:0 przestala sie bronic a Lobodzinski mogl zaczac robic rajdy ;P! Podobal mi sie rajd gdy Marcelo zostal w tyle i to byl chyba pierwszy tak powazny blad waszego defensora ! Atomsfera zajebista! Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując