Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4771
Stary 16.11.2008, 10:53
Kiedyś pojawiła się taka informacja na którejś z nieoficjalnych stron. O ile dobrze pamiętam to mowa była o 2mln dolarów. Jeżeli to jest prawda, to według mnie jest to troszkę porażka z naszej strony. Nagle z wielkiego sukcesu, jakim jest ściągnięcie za darmo młodego, dobrze grającego zawodnika, okazuje się że w dowolnej chwili będziemy musieli go oddać za śmieszną cenę.
Odpowiedz cytując