|
Kiedyś pojawiła się taka informacja na którejś z nieoficjalnych stron. O ile dobrze pamiętam to mowa była o 2mln dolarów. Jeżeli to jest prawda, to według mnie jest to troszkę porażka z naszej strony. Nagle z wielkiego sukcesu, jakim jest ściągnięcie za darmo młodego, dobrze grającego zawodnika, okazuje się że w dowolnej chwili będziemy musieli go oddać za śmieszną cenę.
|