MatMario napisał(a):

|
To zależy, czasem postraszysz sadem to ktos zmieknie. A sama usterka i jej reklamacja tu duzy wplyw ma to czy kupiony w komisie czy od osoby prywatnej? Ale raczej ciezkie takie sprawy sa. Usterka była ukrywana? Jakos np naprawqiona wstepnie lub podstepnie? Jaka masz umowe jest zapis kupujacy zapoznal sie z stanem technicznym? Kupiłeś jako osoba prywatna czy np firma?
|
Wiec poprzedni właściciel owego pojazdu zataił pewne usterki. Kupiłem samochód od osoby prywatnej, z tym ze samochód był na firme i nie mam umowy kupna-sprzedaży tylko fakture VAT. Kuplem na osobe prywatną