Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4768
Stary 16.11.2008, 03:38
Nie ma co ukrywać, Marcelo jest najlepszym naszym środkowym obrońcą. Transfery jego, Diaza i Singlara pokazują jak dobrym menadżerem jest Bednarz, który za grosze sprowadził nam 3 klasowych obrońców. Teraz pora na atak i pomoc.
Odpowiedz cytując