zolwik napisał(a):

Witam mam pytanie z tematyki prawnej.
Więc kupiłem samochód, w ktorym wyszły pewne usterki(samochód posiadam od tygodnia). i Jak teraz wyglada sprawa z strony praw konsumenta,
Mogę sie starac o oddanie pojazdu, czy pieniążków za poniesione koszty naprawy?
dz
|
To zależy, czasem postraszysz sadem to ktos zmieknie. A sama usterka i jej reklamacja tu duzy wplyw ma to czy kupiony w komisie czy od osoby prywatnej? Ale raczej ciezkie takie sprawy sa. Usterka była ukrywana? Jakos np naprawqiona wstepnie lub podstepnie? Jaka masz umowe jest zapis kupujacy zapoznal sie z stanem technicznym? Kupiłeś jako osoba prywatna czy np firma?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.