Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 16.11.2008, 00:40
Uran235 - jasne jasne,moze zle sie wyrazilem - nie domagam sie minimum 7 punktow ale fajnie by bylo, gdyby taka zdobycz byla na naszym koncie

Eustachy napisał(a):Wyświetl post

Naprawde doceniam to co dzisiaj zrobil i to, ze w koncu nie stanowil realnego oslabienia zespolu, choc gdy zwlekal z podjeciem decyzji w sytuacji sam na sam, myslalem ze cala akcja pojdzie na marne.
.
hehe - ja tez myslalem ze to bedzie tragedia a jednak dalo sie to zrobic tak jak nalezy.
Jedna jaskolka wiosny nie czyni ale lepsza jedna niz zadnej i tego sie trzymajmy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując