Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2688
16.11.2008, 00:31
Nie bój nic - jutro będziecie mieli więcej kibiców
bylebyście tylko Dyskopolo punkty urwali
WINDEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WINDEK
Znajdź inne posty napisane przez WINDEK