http://sport.interia.pl/news/kolton-...nsfery,1210293
chyba zyskaliśmy nowego kibica. W Cafe Futbol też nam Kołtoń strasznie słodził. Fajnie, to jest jeden z nielicznych niezłych dziennikarzy w Polsce.
inna sprawa, że te artykuły zagłaskaniem piłkarzy grożą..