Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2686
Stary 16.11.2008, 00:12
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Rozumiem, że ciebie bardziej emocjonuje mecz z Odrą, niż Cracovią... Ok, ja jednak wolałbym żeby Cracovia została w lidze.
Ja bym wolal zeby im stadion zaorali i posolili
A co do jutrzejszego meczu na szczycie to remis i tylko remis
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując