Konrad. napisał(a):

Rozumiem, że ciebie bardziej emocjonuje mecz z Odrą, niż Cracovią... Ok, ja jednak wolałbym żeby Cracovia została w lidze.
|
Ja bym wolal zeby im stadion zaorali i posolili

A co do jutrzejszego meczu na szczycie to remis i tylko remis
