Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4767
Stary 15.11.2008, 23:58
Przymierzany do Wisły Romeu, zagrał dzisiaj pierwszy mecz po kontuzji, wszedł na boisku w 77 minucie i 10 s potem strzelił bramkę.
Przypomnę, że prawdopodobnie w zimie kończy mu się kontrakt, jednak ciekawą sprawą jest to czy będzie chciał zmieniać 40 tys kibiców na Maracanie dla gry na stadionie Hutnika. Kontrakt kończy się także lewemu pomocikowi/obrońcy Flu Julio Cesarowi, jednak to chyba za wysokie progi, choć w przypadku takiego zawdonika w 100% wiadomo że się sprawdzi także jeśli mamy tam jakieś wtyki nie zaszkodziłoby spróbować.

Ściągnięcie Marcelo pokazało nam, że Brazylia to właściwy kierunek poszukiwań. 21-letni obrońca obecnie średniego klubu brazylijskiego wygrywa rywalizację z Cleberem jak i Głowackim czyli według wielu ekspertów z najlepszymi obrońcami ligi, można tu snuć domysły, że gra bo młody, że być może mamy jeszcze jakiś interes do jego menago a rzeczywistość jest taka, że on po prostu jest najlepszy co ułatwia Skorży stawianie na niego.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.11.2008 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując