Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2262
Stary 15.11.2008, 23:08
Taka mnie refleksja "naiszła" ,obserwując życie polityczne i "rocznice Tuska"

PIS krytykuje PO ,że jest agresywna (to juz jest mega lol - przyganiał kocioł garnkowi)
SLD krytykuje PO,że nie prowadzi dialogu ze Związkowcami (zaklinanie rzeczywistości po półrocznych debtatach w Komisjach 2,3 stronnych itd)

Niektorzy maja zdanie ze PO ,nic nie robi(nie zgadzam sie z tym) ,no w takim razie skoro PO jest do kitu ,to jaka mamy "konstruktywna opozycje" ?To jest dopiero żałosne co oni prezentuja (a najbardziej te dwa przykłady ktore przedstawilem powyzej czyli agresja i brak rozmów czyli 2 glowne powody za ktore trzeba odwolac PO od wladzy)
Ostatnio edytowane przez Snakes : 16.11.2008 o godz. 09:14.