Temat
:
Konkurs o Wiśle - 4 edycja
Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
880
15.11.2008, 13:13
Wisła - Lechia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Cantoro, Jirsak
Wynik: 1:0
Bramke strzeli: Paweł Brożek
mario315
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario315
Znajdź inne posty napisane przez mario315