|
Micanskiego trzeba było kupowac z Lecha jak strzelał bramki w Odrze za 300 tyś Euro jak to zrobił w lecie Lubin.Teraz już pewnie cena za niego jest kosmiczna a Bednarz w następnym okienku transferowym załatwi kolejnego stopera i prawego obrońce bo tylko pewnie tacy beda chcieli przyjśc.
Zamiast siedziec za dyrektorskim biurkiem nich sie wybierze w weekend na 2-3 spotkania w 2 i 3 lidze i tam poszuka utalentowanych zawodników bo tacy na pewno tam graja.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.11.2008 o godz. 12:54.
|