|
sorry Mario ale nie najezdzaj na mnie.. tak chce sobie o tym pogadac zalozylem temat jak kazdy inny nie wrzuce tego do politycznego.. co do czuwania nad procesem wytwarzania tych specyfikow nie byl bym tak pewny i naiwny.. co do alko nie presadzajmy.. tak w zywcu ktorego teraz pije tez plywa jakis syf.. wiem ze alko podrabiają pisalem o tym pare postow wyzej ale co zrobic w fajkach tez wiecej syfu niz tytoniu.. nie jestem za nie jestem przeciw poprostu chcialem zaczac jakas ciekawa dyskusje
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|