medyk napisał(a):

|
nie mam ochoty tego testować wychodze z zalozenia ze szkoda zdrowia,
|
No to po co się zajmujesz tym tematem? Zeby sobie pogadać? Posty ponabijać? Ja tych sklepów widzę dużo plusów, ale jednym mega wielkim minusem jest to że możliwość zakupu w tak cywilizowanych warunkach, u wielu osob wykształci przeświadczenie że to nic takiego, że to ściema itp, itd. No bo tak na spokojnie myśląc to jak to możliwe że narkotyki są w sklepach przecież to musi nie działać. I wiele osób nie przemyśli spożywania tych specyfików.
Dla mnie lepiej że ktoś nad tymi produktami czuwa podczas produkcji w cywilizowanych warunkach, a nie robi tego domorosły chemik w piwnicy z roślin na ptasim nawozie... Ale biorąc każdy powinnien zdawać sobie sprawę co to jest i że nie jest to ściema i bujda na resorach...
A co do zdrowia to kazdy robi to co lubi. Chodź tyle co ostatnio zlego slyszałem o alko w sklepach to twoj wybor nie do konca trafny moze sie w ostatecznym rozrachunku okazać.