|
Oglądał ktoś Domino Day?
Po tym jak kobieta na linie rozwiązała zadanie włączyła się muzyczka. Kobieta .spiewała po niemiecku. Dość znany utwór. Jaki tytuł?
Pozdro.
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
|