Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 14.11.2008, 23:34
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
16 druzyn to troszke za mało... mam nadzieje ze jutro juz wszyscy beda mogli grac

na poczatku beda grupy, z kazdej wychodzi 3 druzyny a potem mecz i rewanz
Jutro gramy z Lechią więc raczej nie wszyscy bedą mogli grać...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując